Акумулятори

АкумуляториЗнижка на новий акумулятор при здачі старого!*
*Сервіс діє на території міста Львів. За більш детальною інформацію зверніться по контактному телефоні

Купити автомобільний акумулятор (АКБ) з доставкою по Україні. Вирішили зробити підбір акумулятора по марці авто? Залиште запит або замовте зворотний дзвінок нашим консультантам!
очікується
На складі: 0
Термін, дн.: 0
Напряжение [В]: 12
Емкость батареи [Ач]: 60
Ток холодного пуска EN [A]: 540
Длина [мм]: 232
Ширина (мм): 173
Высота [мм]: 225
Расположение полюсных выводов: 0
Исполнение днищевой планки: B00
Вид зажима цепи: 1
Як правильно вибрати акумулятор для автомобіля?

Кожен автомобіліст стикається, з проблемою, що рано, чи пізно автомобільний акумулятор ставати не справним. Першими параметрами, при виборі нового акумулятора стають його ємність і величина пускового струму. Вони повинні бути не менше, заявлених заводом виробником автомобіля.

Коротко про види автомобільних акумуляторах, які використовуються останнім часом.

1. Сурм\'янисті АКБ. Застарілий вигляд акумулятора, так як, в свинцевих пластинах міститься більше 5% сурми.

2. Малосурм\'янисті АКБ. Більш досконалий вид акумуляторів, так як, малий вміст сурми, знижує випаровування води, а значить, зменшує потребу, постійного контролю електроліту.

3. Кальцієві АКБ. Додавання кальцію значно зменшує випаровування води. Якщо акумулятор містить кальцій, про це говорить маркування CA \ CA.

4. Гібридні АКБ. Відповідно до технології, позитивні решітки виготовляються з додаванням сурми, негативні з додавання кальцію.

5. Гелеві АКБ. Електроліт перебувати у звязаному стані, що підвищує безпеку при перевезеннях і експлуатації. До переваг цього виду акумуляторів, можна віднести низьку саморозрядность і стійкість до вібрації.

6. Лужні АКБ. Варто відзначити, що акумулятори цього виду, рідко зустрічаються в легкових авто, а частіше використовуються, як тягові в складській техніці.

7. Літій-іонні АКБ. Так, як у цього виду батарей, при низькій температурі істотно падають експлуатаційні характеристики, широкого застосування в стартерних батареях вони поки не знайшли. Але саме, цей вид батарей, вважається одним з найперспективніших.
UA|
Інтернет магазин автозапчастнин
Дзвінок безкоштовний
(067)209-59-75
Замовити дзвінок