Амортизатори DACO - чи варто платити за більш дорогий бренд?

24.05
2018

Активний розвиток альтернативних джерел палива в автомобільній індустрії ніяк не чіпляє виробників амортизаторів. Зокрема, компанія DACO GERMANY розвивається і освоює все більше ринків.
 
Трохи історії
 
Автосалон у Франкфурті кожні 2 роки представляє передові рішення в світі автоіндустрії. Про менш відомому заході в Франкфурті - «Automechanika» чули тільки фахівці в сфері запчастин. 2016 рік побив всі рекорди відвідуваності, де і була представлена ​​компанія DACO.
 
            DACO - це виробник запчастин, що спеціалізується на підвісці, гальмах і амортизації. Остання позиція - це флагман розробника.
 
            Історія DACO налічує 15 років, як компанія представлена ​​на ринку Європи. Виробник має Польсько-німецькі корені. Лідери сфери - KYB, Monroe, Bilstein і інші, несподівано здали частину своїх позицій на користь DACO. Незважаючи на новизну технології вдалося досягти високої якості товару, відмінною чутливості ходової і керованості. Одним з головних достоїнств DACO є ціна.
 
Амортизатори DACO
           
 Сьогодні в асортименті більше 500 варіантів амортизаторів, тому більшість автомобілів різної вантажопідйомності використовують товар компанії. Вся продукція проходить ряд контрольних заходів по визначенню якості відповідає європейському рівню. DACO готова гарантувати високі якості і властивості власних амортизаторів при будь-яких погодних і дорожніх умовах.
           
 Голослівні заяви нікого не вражають і не переконують придбати амортизатори, тому варто прислухатися до фактів:
 
· Більше 15 років на ринку Європи;
· Великий асортимент товару;
· Понад 500 видів амортизаторів;
· Повну відповідність європейським стандартам якості;
· Надається гарантія на 60 тис км або 2 роки;
· Ціна в 2-2,5 рази менше, ніж у аналогів зі світовими іменами: KYB, Monroe, Bilstein.
 
DACO в Україні
          
  Україна відносно недавно стала імпортером продукції DACO, всього близько 1 року, але відгуки вже прихильні. Основна суть відгуків полягає в невисокій ціні (трохи дорожче Китаю) і європейську якість.
     
       DACO дозволяє придбати амортизатори в режимі онлайн завдяки запуску магазину автозапчастин - Unitparts. Всього за 15-30 хвилин після введення характеристик товару буде сформована вичерпна інформація і вибір з декілька позицій товарів з різних цінових ніш.
 
            Чи варто переплачувати за більш дорогий бренд? - DACO доводить, що це не обов\'язково і Ви можете перевірити заяви прямо зараз.

 
UA|
Інтернет магазин автозапчастнин
Дзвінок безкоштовний
(067)209-59-75
Замовити дзвінок