Які амортизатори надійніше і довговічніше - масляні, газові чи газомасляні

02.06
2017
Які амортизатори надійніше і довговічні, досить частий питання задаються в Інтернеті в тематиці автозапчастин. Воно й не дивно, адже ми хочемо підібрати для свого авто найбільш вдалий і кращий варіант.

Щоб правильно вибрати амортизатори зробимо короткий огляд різних їх типів і дізнаємося що ж краще - амортизатори масляні, газові або ж газомасляної. Хтось знає відразу що йому потрібно та як звик їздити на певному типу амортизаторів, однак більшість сумнівається що їм потрібно, тому ми зробили для вас невеликий огляд. масляні амортизатори

Найпростіший амортизатор це масляний приклад амортизатор KAYABA серія Premium, масляні амортизатори найм\'якші з можливих так як в них не присутня газ, відповідно цей амортизатор працює тільки на стиск, назад шток амортизатора вже не виходить, відповідно його буде витягувати вже пружина. Ці амортизатори найкраще використовувати тим хто їздить на сільській місцевості, тобто їздять на дачу де погана дорога і т. Д. Тому що цей амортизатор буде краще з\'їдати нерівності дороги.

Мінуси масляних амортизаторів: при гальмуванні може присідати передня частина кузовами а при різкому старті рух зад кузова, також при швидкостях на поворотах може трохи створюватися крен в сторони що робить машину менш стійкою при повороті. газомасляної амортизатори Наступний амортизатор йде по жорсткості це газомасляної, основне його відмінності від попереднього в тому, що тут присутній газ, але газ перебувати під невисоким тискам, тут амортизатор на відбій вже буде працювати сам, тобто назад його виштовхує пружина і він виходить сам. Ці амортизатори жорсткіше, їх краще всього використовувати в міських умовах. Мінусів таких амортизаторів практично немає, вони є універсальними єдино що трохи жорсткіше на путівці     газові амортизатори.

Наступний амортизатор газовий, з газом підвищеного тиску, відмінності їх від газомасляної в тому, що газ поданий під високим тискам. Дані амортизатори дуже жорсткі тому бажано використовувати тільки в міському середовищі або на треку в гоночних сутичках. Мінуси газових амортизаторів: дуже жорсткі, все стоки мостів, нерівності доріг, ями, все це буде передаватися в салон, тому що при ударі колеса тиск дуже сильне, стиск штока мінімальне і весь удар передатися в кузов, відповідно до вам в салон Плюси дуже впевнене керованість автомобіля, стійкість на дорозі при маневруванні, машину не буде нікуди тягнути, менша чутливість до колії і відсутність будь-яких кренів резюмуємо: масляні амортизатори - дуже комфортна підвіска, мінуси крен; газомасляної - найменше мінусів оптимальний варіант для звичайного користувача який не любити дуже швидкої їзди; і газовий - дуже жорстка підвіска, але дуже висока керованість.

В інтернет магазині UnitParts ви можете придбати масляні, газові, або газомаслянние амортизатори таких виробників як KAYABA, DACO GERMANY, KAMOKA, BILSTEIN, SACHS, MONROE.

Амортизатори KYB

У розділі Амортизаційні стійки / комплектуючі ви можете придбати   АМОРТИЗАТОРИ, ОПОРУ амортизатори ОПОРНИЙ ПІДШИПНИК, Пильовики, відбійники амортизаторів
UA|
Інтернет магазин автозапчастнин
Дзвінок безкоштовний
(067)209-59-75
Замовити дзвінок